Overlay

O biegającym autorze

Strona Promedyk Szczecin stanowi zbiór artykułów i myśli których treść związana jest z bieganiem. Są to wyłącznie moje własne przemyślenia i odzwierciedlają one wiedzę i przekonania autora na tematy głównie odnoszące się do dwóch dziedzin życia, a to do tłumaczenia i biegania i ogólnie zdrowym trybem życia. Strona pisana jest w formie bloga, zachęcam do przeczytania starszych wpisów, tych sprzed kilku lat. Zawierają porady oparte na doświadczeniach własnych.

Z niemałą satysfakcją piszę, że strona uzyskała nowy, całkowicie odmieniony wygląd, inny szablon dostosowany do współczesnych wymogów, w pełni użyteczny na smartfonach i czytelniejszy.

Wszelkie podobieństwo do poglądów innych osób, przedstawianych na innych stronach internetowych jest naprawdę – całkowicie i zupełnie przypadkowe i niezamierzone.

Porady dotyczące biegania są pisane na podstawie własnych przemyśleń i doświadczeń. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki wynikające ze stosowania zaleceń, porad (uwaga! trening czy rozgrzewka – proszę uważać! Autor nie bierze odpowiedzialności za wykonywane ćwiczenia, na przykład rozciąganie statyczne czy dynamiczne) czy pomysłów prezentowanych na stronie Promedyk.szczecin.pl

Miłego czytania!!

liczę na fajne komentarze.

Autor Tłumacz-biegacz

Jeśli zapragnęlibyście kontaktu z autorem czyli osobą piszącą te słowa, to piszcie, bo wystarczy skorzystać z formularza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *