Overlay

O biegającym autorze

Strona Promedyk Szczecin stanowi zbiór artykułów i myśli których treść związana jest z bieganiem. Są to wyłącznie moje własne przemyślenia i odzwierciedlają one wiedzę i przekonania autora na tematy głównie odnoszące się do dwóch dziedzin życia, a to do tłumaczenia i biegania i ogólnie zdrowym trybem życia. Strona pisana jest w formie bloga, zachęcam do przeczytania starszych wpisów, tych sprzed kilku lat. Zawierają porady oparte na doświadczeniach własnych.

Z niemałą satysfakcją piszę, że strona uzyskała nowy, całkowicie odmieniony wygląd, inny szablon dostosowany do współczesnych wymogów, w pełni użyteczny na smartfonach i czytelniejszy.

Wszelkie podobieństwo do poglądów innych osób, przedstawianych na innych stronach internetowych jest naprawdę – całkowicie i zupełnie przypadkowe i niezamierzone.

Porady dotyczące biegania są pisane na podstawie własnych przemyśleń i doświadczeń. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki wynikające ze stosowania zaleceń, porad (uwaga! trening czy rozgrzewka – proszę uważać! Autor nie bierze odpowiedzialności za wykonywane ćwiczenia, na przykład rozciąganie statyczne czy dynamiczne) czy pomysłów prezentowanych na stronie Promedyk.szczecin.pl

Miłego czytania!!

liczę na fajne komentarze.

Kim jestem?

Autor Tłumacz-biegacz. Nazywam się Zbigniew. Biegam amatorsko od wielu lat. Najbardziej lubię dystans 10 km, jako dla mnie optymalny pod wieloma względami – choćby pod kątem czasu potrzebnego na trening. Jeśli coś dodać, zapytać czy w inny sposób się odezwać do mnie –  strona Fejsie jest tu:

https://www.facebook.com/Blog-o-zdrowiu-i-bieganiu-110571881611507

 

Jeśli zapragnęlibyście kontaktu z autorem czyli osobą piszącą te słowa, to piszcie, bo wystarczy skorzystać z formularza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *